top of page

Recenze

Mentální koučnik

Spolupráca s pánom Skřivánkom začala odstránením problému strachu z výšky. Potom ako sa nám problém podarilo úspešne odstrániť tak sa z neho stal môj mentálny kouč v mojej manažérskej praxi. Riešili sme spoločne rôzne manažérske situácie, ktoré si vyžadujú silnú mentálnu prípravu. Aj vďaka nemu sa mi darí v mojej práci prosperovať, každopádne mu veľmi ďakujem za to, že je mi vždy k dispozícii, keď potrebujem niečo akútne skonzultovať, pripraviť sa na veľké rozhodnutia a za to že ma vždy dostane do pohody a kľudu.

                                                                                     Dominika R. 3.12.2019

                                                                                                

Mentální koučnik

Ve sportu jako takovém je velmi důležitá fyzická kondice, ale i hlava. Na každý zápas jsem nastupoval se strachem, že v rozhodujících situacích selžu. Během jednoho roku se začal můj výkon postupně zlepšovat, díky pravidelným konzultacím, kdy jsme rozebírali situace na hřišti, v kterých jsem se cítil nejistý. Po každé konzultaci narůstala má jistota a nyní už je ze mne úplně jiný hráč, jsem sebevědomý a na hřišti jistý. Věřím, že s pomocí pana Skřivánka a mentálního koučinku dosáhnu toho nejvyššího cíle o jakém každý hráč ve fotbale sní.

                                                                                     Jakub D., 11. 11. 2019

                                                                                                   

Rodinné vztahy

Vzhledem ke svým dlouhotrvajícím sporům se svým otcem, jsem nedokázal přes 10 let najít si k němu cestu. A hledal jsem někoho, kdo by mě poradil, jak danou situaci vyřešit. Obrátil jsem se na pana Skřivánka, který mě pomohl najít řešení a se svým otcem jsem se poté dokázal usmířit. A touto cestou bych chtěl panu Skřivánkovi poděkovat.

                                                                                           Pavel T., 7. 9. 2019

                                                                                                      

Partnerské vztahy

V životě bývají těžké chvíle, kterým se nedokážeme ubránit. Spousta lidí končí na dně, protože nevěří v NADĚJI, a právě pan Skřivánek je milý člověk se srdcem na pravém místě, který se dokáže do vás vcítit, dodat vám nový příval energie, ale hlavně vám ukáže, že vždy existuje naděje a cesta. Mě dokázal naučit, jak se mám správně chovat ke svému vnitřnímu JÁ a zároveň mně odboural strachy, vzdory a bloky, které mě v životě neustále obklopovaly a potlačovaly mé cíle. Existuje spousta lidí, kteří si hrají na léčitele a podobné existence, ale ne každý má shůry dáno, jako pan Skřivánek. V tomto směru je absolutní profík, který vás nikdy nezklame, vždy vám řekne pravdu a má v sobě obrovský vnitřní klid a harmonii. Pokud ve svém životě tápete, tak máte nejvyšší čas se mu ozvat. Neváhejte …

                                                                                          Petra B., 21. 1. 2018

                                                                                                     

Partnerské vztahy

Mé velké díky patří panu Skřivánkovi za to, že pod jeho vedením a vlídným lidským přístupem jsem se postupnými kroky dopracovala k velké životní spokojenosti a radosti ze života. Ačkoliv cesta mnohdy nebyla jednoduchá a neobešla se bez slz, pomohla mi uvědomit si své obavy, strachy a v mnoha ohledech si přiznat pravdu, kterou jsem si ze strachu nechtěla přiznat. Pochopila jsem, jak je důležité naučit se odpouštět lidem, a hlavně sama sobě a jak je v životě důležité mít se rád.
Rozhodnete-li se pro změnu, poznání sama sebe a pomoci při řešení osobních problémů, je pan Skřivánek tou nejlepší volbou, jakou můžete udělat. Jenom je důležité, aby se člověk pro změnu rozhodl sám a sám ji taky chtěl, v opačném případě nemůžete očekávat jakoukoliv pozitivní změnu nebo posun.

                                                                                           Iveta K., 4. 10. 2017

                                                                                                     

Psychické problémy

Je to už víc jak rok, kdy jsem intenzivně navštěvovala pana Skřivánka. Začali pracovat na všech mých dosavadních problémech. S velkou trpělivostí, lidským přístupem se panu Skřivánkovi podařilo zpracovat všechny mé nashromážděné strachy, obavy, emoční stresy, životní ztráty, negativní vzorce chování, nenaplněné touhy, nevíru a spoustu jiných negativních emocí uložených za ta léta v mém podvědomí. Chtěla bych tímto ze srdce poděkovat panu Skřivánkovi, který mi doslova vyčistil podvědomí a ukázal cestu, jak být v životě šťastná.

                                                                   Gabriela Zatloukalová, 25. 6. 2017

                                                                                      

Partnerské vztahy

Konzultace u pana Skřivánka jsem absolvovala v období své největší životní krize a celkového kolapsu organismu, kdy mi enormní dávka stresu a tlaku stran rodiny začala způsobovat fyzické problémy (poruchy příjmu potravy apod.) Dokázala jsem se pod jeho vedením při našich konzultacích dopracovat k řešení a ač cesta nebyla jednoduchá a pro mě představovala spoustu „výletů do vlastní minulosti“ a napravování vztahů v rámci rodiny, což nebylo nijak příjemné, podařilo se nám najít řešení.

Opět zdůrazňuji, že to nebylo bezbolestné a neobešlo se bez ukončení některých vztahů, které však, jak se později ukázalo, byly pro mě osobně škodlivé. Nemůžete očekávat, že pár léčebných sezení vás zázračně zbaví všech Vašich problémů, jedná se o dlouhodobý proces a záleží na Vaší vlastní vůli a práci sama se sebou, abyste uspěli, ale pokud se k tomu odhodláte, stane se vám pan Skřivánek tím nejlepším rádcem i přítelem, pokud mu to dovolíte.

                                                             Bc. Alena Brtník Zacharová, 5. 3. 2017

                                                                                              

Psychické problémy

K panu Skřivánkovi jsem přišla ve stavu, že můj život nemůže skončit jinak než v psychiatrické léčebně. Závratnou rychlostí se ubíral nesprávným směrem vlivem nadměrného pracovního vytížení a vztahových neshod. Rozklepaná, plná bolesti, strachu a slz z vlastního nevědění, jak naložit dál se svým životem, jsem stála nad propastí. Pan Skřivánek je bytostí, která mě vyvedla pryč od ní, ba co víc, ukázala mi, že život není jen o zodpovědnosti vůči ostatním, vůči povinnostem, které jsou nám nakládány, ale život je hlavně o lásce k sobě. Že Váš život za Vás nikdo neodžije. Navrátil mi smích a prachobyčejnou radost, jistotu v samu sebe. Poskytl mi pomoc, která je neměřitelná penězi. Vážím si Vás, pane Skřivánku a moc Vám děkuji.

                                                                                        Anna T., 10. 11. 2016

                                                                                          

Psychické problémy

S panem Zdeňkem jsem se seznámila, když jsem se nacházela v náročné životní situaci jak osobní, tak pracovní, byla jsem plná strachů, nejistoty a velmi vyčerpaná. Pomocí jeho techniky a velmi láskyplnému přístupu k ostatním lidem jsem se po několika sezeních začala opět radovat ze života. Pochopila jsem souvislosti svých problémů, dokázala odpustit sobě i jiným lidem a zjistila, jak umět vnímat životní situace a setkávat se s lidmi z jiného úhlu pohledu. Díky němu se cítím být mnohem vyrovnanější, sebevědomější ženou, plná energie. Můj život dostal jiný rozměr a uvědomuji si, že v životě má vše svůj čas a význam.

                                                                                       Renata Š., 23. 8. 2015

                                                                                         

Partnerské vztahy

Odcházela jsem za dramatických okolností od svého tehdejšího manžela, tyrana, alkoholika a psychopata. Již poprvé terapii začal odlamovat bloky z mé bolavé duše. Podruhé konzultaci jsem se každopádně dokázala vzepřít, vzít své tři děti a od komplikovaného partnera odejít. Zpět bylo mé sebevědomí, které manžel systematicky po dobu několika let zatloukal do země, začala jsem se cítit silnější, zdravější. Našla si práci a nyní žiji spokojený život. Je to velmi nadaný, schopný, poctivý a empatický člověk. Jenom setkání s ním stojí za to.

                                                                             Andrea Kratinová, 6. 4. 2014

                                                                                            

bottom of page